Salon 800-1000, Açık Kır Bahçesi ise, 1500-1700 kişilik kapasiteye sahiptir. Yemekli yemeksiz olmakla beraber tatlı ve pasta lezzetleriyle de hizmet vermektedir.. Mükkemmel müzik ve akustik sistemi ile en özel günlerinizide hizmetinizdedir. Dügün Organizasyonu konusunda size en kaliteli en hesaplı hizmeti vermekteyiz. Bu en önemli gününüzde, Zna Düğün ve Konferans Salonu ailesi olarak sizlere en kaliteli ve en hesaplı hizmeti sunmaya söz veriyoruz, DÜGÜN ORGANİZASYONU  sektörde en zor ve en meşakkatli işlerden biridir, Organizasyonda yapılacak en ufak hata,bu mutlu gününüzde sizleri hayal kırıklığına uğratacaktır, Dügün Organizasyonlarında yıllarca deneyim kazanmış, bu işin gerçekten ehli olmuş bir ekiple çalışmaktayız, unutmayalımki insan bu mutlu günde herşeyin kusursuz olması ister, sizlerde kusursuz bir Dügün Organizasyonu istiyorsanız,bizleri arayınız.

Düğün organizasyonu çiftler için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Burada ilk olarak dikkat edilmesi gereken şey düğün salonu tercihidir. Yapılacak olan organizasyonda davetli sayısı göz önünde bulundurularak gelin ve damadın zevkleri doğrultusunda bir düzenleme yapılmalıdır. Aynı zamanda gelin ve damadın istekleri doğrultusunda yemekli ya da kokteyl olarak sunulan seçenekler de yer almalıdır. Zana Düğün ve Konferans Salonu olarak en özel günlerinde ve en özel organizasyonlarında çiftleri yalnız bırakmıyoruz. Salon da kullanılacak renkler ve salon da yer alacak organizasyon için çiftlerin beğenilerini göz önünde bulunduruyoruz. Masa giydirme ve masa düzeni gibi dekorasyonlar için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.

 

Hayatınızın unutulmaz en büyük organizasyonunda en ufak bir sorun bile canınızı sıkabilir. Her biri kendi alanında profesyonel olan uzman kadromuz ile birlikte Zana Düğün ve Konferans Salonu olarak bu özel gününüzde sizler için en kaliteli hizmeti veriyoruz. Birden fazla seçenek arasından tercihler yapabileceğiniz organizasyonlarımız arasından bütçenize en uygun olan organizasyonu belirleyebilirsiniz. Yemekli düğün, Lüks yemekli düğün, pastalı ve bunun yanı sıra kokteyli düğün seçeneklerimizi sizlere sunmaktayız. Kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayış ile birlikte profesyonel bir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Düğünlerde tercih edilen orkestra son derece önemlidir. Profesyonel orkestra ekibimiz düğün boyunca sizlere canlı bir performans sunmaktadır. Animasyonlar ve slayt gösterileri ile birlikte organizasyonun renkli bir şölen ile sunulmasını sağlıyoruz. Zana Düğün ve Konferans Salonu olarak çocuklar için palyaço eşliğinde özel etkinlikler hazırlıyoruz. Böylece düğün süresi boyunca çocuklar eğlenirken ebeveynler de eğlenebiliyorlar. Unutulmaz geceniz için fotoğraf hizmeti vermekteyiz. Bunların yanı sıra anı defteri standı üzerinde yer alan bir anı defteri hizmeti sunuyoruz. Gelen misafirleriniz sizler için özel anılarını paylaşıyorlar. Yıllar sonra bile bu anı defterini okuyarak özel gecenizi hatırlayabilirsiniz. Yemekli ve kokteyli düğünler için özel sunumlar hazırlamaktayız. Porselen tabaklarda mükemmel bir sunum eşliğinde masaları donatmaktayız. Sizin en özel gününüz için kaliteden asla ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yapıyoruz. Unutulmaz bir düğün için hem siz hem de misafirlerin beklentilerine en uygun sunumları yapıyoruz.